Safir Proje mimarlık ve iç mimarlık alanlarında hizmet vermek amacıyla 2017 yılında İstanbul’da faaliyete başladı. Kuruluşumuzdan bu yana; büyük ve küçük ölçekte birçok mimari ve iç mimari proje tamamladık.

Ülkemizin birçok yerinde, tasarladığımız çizgiler gerçeğe dönüşüyor ve bu da bizim için en büyük motivasyonu oluşturuyor. Ekip arkadaşlarımızla birlikte hedeflediğimiz, kendimizi tekrar etmeden, ana kriterlerimizden taviz vermeyerek tasarım sürecini geliştirmek.

Safir Proje; mimarlık ve iç mimarlık hizmetleri veren, ancak birçok farklı disiplinden beslenen, gelişime açık ve dinamik bir tasarım ofisi olarak tanımlayabiliriz.

Farklı alanlarda birçok iç mimari proje ve uygulaması gerçekleştirdik. Bu işlerimizde de; seçici olmaya ve farklı alanlarda projeler uygulayarak tecrübemizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Özellikle İstanbul Kuyumcukent AVM’de üst segment mağazalar, ofisler, yönetici ve makam odaları gibi bir çok farklı alanda başarılı çalışmalarımız oldu. Tasarladıklarımızın hayata geçmesi için proje ve tasarım sürecinin yanı sıra, uygulama ve detay bilgisini de geliştirmek üzere, birçok üretici firma ile görüşmeler düzenliyor ve yenilikleri takip ediyoruz.